Follixin ™ - tabletki na wypadanie i porost włosów

English VersionAmerican VersionLeagan GaeilgeVersion en EspañolA versão em PortuguêsDeutsch VersionÖsterreichische VersionVersione ItalianaVersion FrançaiseNederlandse VersieBelgische VersieSvensk VersionDie Schweizer VersionБългарска версияSuomalainen versioMagyar VerzióVersiunea RomânăČeská VerzeLatviešu ValodāSlovenská Verzia

Produkt jest dostępny na całym świecieFollixin logoFollixin to rekomendowane przez lekarzy tabletki na porost włosów wykorzystywane w terapii odbudowującej włosy. Preparat przeznaczony jest do codziennego stosowania, pozwala odzyskać naturalną strukturę włosów. Follixin poszerza cebulki włosa, wzmacnia korzeń i pogrubia pochewkę każdego włosa aby odbudować utracone włosy i chronić pozostałe od środka. Poprzez skórę głowy wzmacniane są także zdrowe cebulki co korzystnie wpływa na nasz wygląd.

 

Tabletki na łysienie - skład

Dawkowanie: 2 kapsułki dziennie podczas posiłku.

Skład tabletek na łysienie i porost włosów Follixin:

Składniki Aktywne:

 • BioactivHairRegrowth (™) Blend
 • Wyciąg ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) 19% związków krzemowych
 • Wyciąg z pokrzywy (Urtica dioica)
 • Hydrolizowany kolagen
 • L-cysteina (C3H7NO2S)[1][2][3]
 • Kwas askorbinowy (C6H8O6 - witamina C)
 • Tlenek cynku
 • D-alpha-tokoferol 50% (C29H50O2 - witamina E)
 • Kwas nikotynowy - niacyna (C6H5NO2 - witamina B3)
 • Kwas pantotenowy (C9H17NO5 - składnik witaminy B5)[4][5][6]
 • Pirodyksyna (witamina B6)
 • Ryboflawina (C17H20N4O6 - witamina B2)
 • Tiamina (C12H17N4OS - witamina B1)
 • Glukonian miedzi
 • Kwas foliowy (C19H19N7O6 - Witamina B9, Witamina B11, Witamina M)
 • Biotyna (C10H16N2O3S - Witamina H, Witamina B7)
 • Cyjanokobalamina 0.1% (C63H88CoN14O14P - witamina B12)[7]

Kiedy od momentu rozpoczęcia terapii Follixin'em mogę spodziewać się zwiększenia ilości włosów?

FollixinFollixin to ważny suplement diety zaprojektowany by stopniowo ograniczać łysienie[8] poprzez zwiększanie zdolności do wytwarzania i ochrony włosów. Wraz ze wzrostem poziomu suplementu w organizmie efekt staje się bardziej widoczny i trwały. Niektórzy mężczyźni doświadczają szybkiego wzrostu włosów w czasie pierwszych sześciu tygodniu, podczas gdy inni bardziej stopniowo osiągają ten efekt w ciągu kilku miesięcy. Kontynuowanie terapii suplementem Follixin wzmacnia cebulki chroniąc efekt działania i pozwala procesowi odnowy nabrać rozpędu, aż ilość produkowanych włosów przewyższy ilość tych wypadających i Twoje włosy będą naturalnie odnowione i gęste.

Czy stosowanie preparatu wymaga ograniczeń dietetycznych lub zmiany codziennej aktywności?

Należy zażywać jedną kapsułkę dziennie podczas posiłku popijając dużą ilością wody. Follixin to suplement diety i będzie działał najefektywniej w połączeniu z odpowiednim odżywaniem, odpoczynkiem i ćwiczeniami. Nie ma szczególnych ograniczeń dla mężczyzn, którzy używają Follixin aby odbudować swoje włosy. Zachęcamy do aktywności fizycznej, w tym pływania oraz innych regularnych, codziennych czynności. Follixin to sposób by poprawić jakość Twojego życia i wszystkiego co robisz bez stosowania wcierek, szamponów, picia drożdży itd.[9]

Czy suplement diety Follixin działa na każdy rodzaj łysienia? Co z wiekiem i pochodzeniem etnicznym?

Follixin (2)Tabletki są polecane przez lekarzy dla wszystkich mężczyzn pomiędzy 18 a 80 rokiem życia, w ogólnym dobrym stanie zdrowia. Follixin, inaczej niż kremy i operacje, które skupiają się na konkretnych rodzajach łysienia, działa na poziomie metabolicznym i leczy pierwotną przyczynę łysienia a nie jego pojedyncze aspekty. W rezultacie Follixin odbudowuje włosy niezależnie od tego, czy tracisz je z powodu wieku, aktywności czy innych przyczyn. Niezależnie od czynników takich jak pochodzenie, wiek czy bezpośrednia przyczyna łysienia, Follixin jest gotowy odbudować Twoje włosy kiedykolwiek zechcesz.

Czy jest to trwałe leczenie łysienia czy moje włosy znów wypadną?

Ludzkie cebulki włosowe są narażone na ogromną ilość czynników uszkadzających. Destrukcyjne środki do włosów, światło ultrafioletowe, pot, brud, siły fizyczne podczas używania grzebieni czy noszenia czapek, złe odżywianie i wiele innych czynników, które mają wpływ na problem łysienia. Follixin powstrzymuje je i pozwala Ci przezwyciężyć problem. Początkowe efekty są zauważalne szybko i utrzymują się podczas stosowania preparatu pozwalając skórze głowy odbudować naturalne owłosienie by było pełniejsze i gęstsze.

Dostępność

Follixin - DostępnośćPreparat na wypadanie i porost włosów Follixin dostępny jest na całym świecie. Producent dla wygody osób zamawiających przygotował stronę w takich językach jak: Anglia, USA (Stany Zjednoczone Ameryki), Irlandia, Polska, Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Austria, Włochy, Francja, Holandia, Belgia, Szwecja, Szwajcaria, Bułgaria, Finlandia, Węgry, Rumunia, Czechy, Łotwa i Słowacja.

Wypróbuj także nowoczesną maseczkę Princess Hair, która zapobiega łysieniu, łamaniu się włosów i rozdwajaniu końcówek: https://ecoprobeauty.com/pl/princess-hair/.


Przypisy

  1. Cysteina (skrót: Cys) – organiczny związek chemiczny z grupy endogennych aminokwasów kodowanych, wchodzi w skład wielu białek. Wraz z homocysteiną i metioniną tworzy grupę aminokwasów siarkowych (cysteina jest najprostszym z nich) – https://pl.wikipedia.org/wiki/Cysteina.
  2. L-cysteine - https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/compound/L-cysteine.
  3. DL-Cysteine – http://www.chemspider.com/Chemical-Structure.574.html.
  4. Kwas pantoenowy - Kwas pantotenowy – organiczny związek chemiczny, bardzo rozpowszechniony w świecie roślinnym i zwierzęcym (cząstka pan oznacza "wszystko", "wszech-", a pantotenowy to inaczej "wszechobecny"). Jest on niezbędny dla każdej żywej komórki, ale w stanie wolnym rzadko występuje w przyrodzie. Chemicznie kwas pantotenowy jest amidem kwasu pantoinowego i β-alaniny - https://pl.wikipedia.org/wiki/Kwas_pantotenowy.
  5. D-PANTOTHENIC ACID – http://www.chemspider.com/Chemical-Structure.6361.html.
  6. Pantothenic acid - https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/compound/pantothenic_acid.
  7. Cyanocobalamin - http://www.chemspider.com/Chemical-Structure.10469504.html.
  8. Łysienie (łac. alopecia) – objaw chorobowy polegający na postępującym zanikaniu wytwarzania włosa w mieszku włosowym. Proces ten dotyczy włosów na głowie, aczkolwiek nie wszystkie obszary głowy są jemu podatne w jednakowym stopniu. Najczęściej występującym typem łysienia jest łysienie androgenowe. Jest spowodowane wrażliwością mieszka włosowego na pochodną testestoronu – dihydrotestosteron (DHT). Pod jego wpływem mieszek włosowy wytwarza coraz cieńsze i słabsze włosy, sam jednocześnie ulegając zmniejszeniu (miniaturyzacja). Na koniec tego procesu mieszek wytwarza już tylko krótki włos pozbawiony barwnika. - https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81ysienie.
  9. Jak przyspieszyć porost włosów? - http://www.anwen.pl/2013/09/jak-przyspieszyc-porost-wosow.html.

  Legenda

  EnglandEngland
  The United StatesThe United States
  ÉireÉire
  PolskaPolska
  EspañaEspaña
  PortugalPortugal
  DeutschlandDeutschland
  ÖsterreichÖsterreich
  ItaliaItalia
  FranceFrance
  NederlandNederland
  BelgiëBelgië
  SverigeSverige
  SchweizSchweiz
  БългарияБългария
  SuomiSuomi
  MagyarországMagyarország
  RomâniaRomânia
  Česká RepublikaČeská Republika
  LatvijaLatvija
  SlovenskoSlovensko