Hair Formula - zaawansowany suplement na wzmocnienie i wzrost włosów

English VersionDeutsch VersionÖsterreichische VersionVersione ItalianaVersion en EspañolA versão em PortuguêsVersion FrançaiseSuomalainen versioNederlandse VersieРусская версияČeská VerzeSvensk VersionMagyar VerzióSlovenska različicaSlovenská Verzia


Cheers ™ - Hair FormulaJedyny taki produkt z kwasem fosfatydowym (PA). Hair Formula to jedyny produkt na wzmocnienie i wzrost włosów, zawierający opracowany przez firmę Novastell kwas fosfatydowy, pozyskiwany z soi (100% wegański, 100% bezpieczny – bez efektów ubocznych). Badania pokazały, że kwas PA jest DWUKROTNIE skuteczniejszy od minoxidilu – środka wykorzystywanego w większości najpopularniejszych produktów na porost włosów. Kwas PA silnie wspiera wzrost keratynocytów (tworzą największą grupę komórek w naskórku i mieszku włosowym, są odpowiedzialne za syntezę keratyny) – przyspieszają ich wzrost aż o 350% w porównaniu do grupy kontrolnej.

 

Cechy Cheers Hair Formula

 • Przyczynia się do utrzymania właściwej kondycji włosów[3],[4],[5].
 • Wspiera wzrost włosów[1].
 • Poprawia kondycję skóry, włosów I paznokci[1].
 • Wspiera naturalny wzrost włosów u mężczyzn[2].
 • Dostarcza krzemionki – istotnego składnika dla tworzenia tkanki łącznej[6].
 1. Dzięki zawartości zawartości skrzypu polnego
 2. Dzięki zawartości palmy sabałowej
 3. Dzięki zawartości cynku
 4. Dzięki zawartości biotyny
 5. Dzięki zawartości biotyny
 6. Dzięki zawartości krzemionki

Zalety Cheers Hair Formula

Naturalny ekstrakt ze skrzypu polnego

Naturalny ekstrakt ze skrzypu polnego to prawdziwa skarbnica krzemu, wspomagającego produkcję kolagenu, niezbędnego dla tkanek występujących we włosach, skórze i paznokciach. Odgrywa istotną rolę w budowie kości, tkanki łącznej i chrząstek. Każda kapsułka zawiera 400mg ekstraktu.

Naturalny ekstrakt z pędów bambusa

Pędy bambusa obfitują w cenne dla włosów i skóry składniki. Obok krzemu, występującego w nich w najlepiej przyswajalnej postaci w naturze, zawierają także aminokwasy, minerały, sacharydy, białka i witaminy. Każda kapsułka zawiera 200mg ekstraktu, standaryzowanego na 75% krzemu.

Dodatkowo poprawia stan skóry i paznokci

Naturalny ekstrakt z owoców palmy sabałowej

Owoce palmy sabałowej są naturalnym źródłem fitosteroli i kwasów tłuszczowych, wzmacniających organizm. Jej owoce wspomagają naturalny proces wzrostu włosów i wspomagają utrzymanie ich w odpowiedniej kondycji. Każda kapsułka zawiera 100mg ekstraktu.

Zawiera naturalne minerały: cynk, biotynę i selen

Pozyskiwane z najczystszych źródeł, zapewniają giętkość i witalność włosów.

Chcesz otrzymać 15% rabatu na Hair Formula Cheers?
Podczas składania zamówienie podaj kod: eco

100% Clean Label, V-Caps

Wszystkie suplementy Cheers są produkowane wyłącznie z najlepszych dostępnych na rynku surowców. Całość jest zamknięta w wegańskiej kapsułce, nie zawierającej żelatyny zwierzęcej czy chemicznych dodatków.

Więcej na temat tego produktu znajdziesz na stronie: https://eco-supplements.com/pl/witaminy/witaminy-na-wlosy-hair-formula-marki-cheers/.