iBright - profesjonalne wybielanie zębów


iBrightiBright to profesjonalny środek do wybielania zębów. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak szybko i skutecznie wybielić swoje zęby, iBright jest preparatem właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na naszą stronę gdzie dowiesz się jak działa i jaka jest cena skutecznego wybielania zębów.

 

Jak działa iBright?

Atomy tlenu uwalniane przez składniki zawarte w iBright powodują wybielanie przebarwień na zębach. Preparat jest jednakowo skuteczny w przypadku rozjaśniania całych łuków zębowych, pojedynczych zębów, jak i fragmentów zęba. Dzięki zaawansowanej formule iBright, stosowanie tego preparatu przez 30 do 60 minut dziennie pozwala na uzyskanie takiego samego efekty jak w przypadku wielogodzinnego noszenia nakładek.

Skąd mogę mieć pewność, że iBright jest bezpieczny dla jamy ustnej?

Oparta na Hydrogen Peroxide formuła iBright została dodatkowo wzbogacona o azotan potasu, który redukuje nadwrażliwość zębów w trakcie wybielania i zwiększa komfort kuracji. Neutralne pH preparatu dodatkowo zmniejsza wrażliwość. Zaawansowana formuła czyni wybielanie z iBright szybkie i komfortowe.

Czy formuła iBright została oparta na prawdziwych badaniach naukowych?

Nasz zespół składa się z wybitnych naukowców, dentystów oraz ekspertów w dziedzinie higieny jamy ustnej. Dołożyli oni wszelkich starań by stworzyć preparat gwarantujący uzyskanie jaśniejszego i zdrowszego uśmiech w zaledwie kilka dni, eliminując jednocześnie wady preparatów poprzedniej generacji.

Czy jedno opakowanie wystarczy, żeby osiągnąć zamierzony efekt?

Jedno opakowanie wystarcza na 7 dni w przypadku codziennego stosowania. Większość naszych klientów jest zadowolona z rezultatów, jakie osiągnęli po tygodniu stosowania iBright. Wszystko zależy od tego, jak ciemne są przebarwienia na Twoich zębach.

Czy rezultaty jakie daje iBright są trwałe?

iBright to bardzo skuteczny preparat do wybielania zębów. Musisz jednak pamiętać, że żaden środek ani nawet zabieg u dentysty nie wybieli Twoich zębów na zawsze. Po pewnym czasie osad może utworzyć ponownie na skutek picia kawy i herbaty czy palenia papierosów. Wtedy znowu możesz użyć iBright.

Czy wszyscy mogą stosować iBright?

iBright nie wywołuje żadnym skutków ubocznych i jest polecany dla osób dorosłych o dobrym stanie zdrowia. Jeśli jednak masz mniej niż 18 lat lub przechodzisz jakieś choroby, pamiętaj, że konsultacja z lekarzem jest konieczna przed rozpoczęciem stosowania każdego produktu zdrowotnego. iBright nie jest zalecany kobietom w ciąży!

Co wchodzi w skład zestawu iBright?

  • 14 ampułek zawierających 6% Hydrogen Peroxide +KNO3
  • 2 nakładki na łuk zębowy górny do aplikacji żelu
  • 2 nakładki na łuk zębowy dolny
  • Dokładna instrukcja w języku polskim

Jak stosować iBright?

Zestaw, który otrzymasz będzie składał się z 14 ampułek z żelem wybielającym oraz nakładek na zęby, pasujących do każdej wielkości łuku zębowego. Zasada stosowania iBright jest bardzo prosta – wystarczy wycisnąć zawartość ampułki na nakładkę, a następnie nałożyć ja na łuk zębowy na 30 minut.