Eco Slim ™ - krople odchudzające - Czy warto kupić?

Version en EspañolA versão em PortuguêsDeutsch VersionÖsterreichische VersionDie Schweizer VersionVersione ItalianaVersion FrançaiseDansk UdgaveSvensk Versionέκδοση ΚύπροςΕλληνική έκδοσηРусская версияLietuvių KalbaLatviešu ValodāEesti versioonVersiunea RomânăČeská VerzeMagyar VerzióSlovenská VerziaSlovenska različicaVerzija HrvatskaБългарска версияNederlandse VersieBelgische VersieVersi MalaysiaฉบับภาษาไทยPilipinas bersiyonВарианти Тоҷикистонहिंदी संस्करण


EcoSlim™ - krople odchudzające

Krople odchudzające EcoSlim ™ to innowacyjna kompozycja składników na zdrowe, naturalne odchudzanie, która niedawno zadebiutowała na naszym rynku. Unikalny skład bardzo skutecznie pomaga zrzucić zbędne kilogramy, świetnie wpływa na samopoczucie oraz ogólny stan zdrowia.

 


EcoSlim ™ - 10/12 kg mniej w 1 miesiąc!


 

Czy to możliwe?

Tak! Krople EcoSlim ™ to unikalny preparat, który pomoże Ci zrzucić nawet 12 kg w miesiąc.

TWOJE CIAŁO POTRZEBUJE WSPARCIA!

Połączenie tauryny, kofeiny i wyciągu z guarany z pewnością można nazwać prawdziwym darem dla wszystkich odchudzających się, ponieważ rozkłada ono tłuszcze w trudnych miejscach w ciągu kilku dni. Już teraz możesz zamówić te niesamowite krople bezpośrednio na stronie producenta. Dzięki temu masz gwarancję najlepszej ceny oraz oryginalności produktu.

Dlaczego Eco Slim jest taki skuteczny?

Eco SlimKrople odchudzające Eco Slim to wieloskładnikowa mieszanka naturalnych substancji pochodzenia roślinnego. To natura daje nam wszystko co najlepsze a Eco Slim to zbiera w skondensowanych kroplach. Preparat to połączenie wyciągów z ziół oraz witamin. Dlatego jest taki skuteczny.

Skład suplementu diety Eco Slim

Krople odchudzające EcoSlim ™ zawierają następujące składniki:

Składnik aktywny kropel EcoSlimDziałanie
Wpływ na odchudzanie

L-karnityna

L-karnityna odgrywa bardzo ważną rolę w procesie odchudzania. Usprawnia ona procesy metabolizmu tłuszczów.

Chitozan

Chitozan ma właściwości wiążące tłuszcze. Jedna cząsteczka chitozanu wiąże kilka razy więcej cząsteczek tłuszczu niż sama waży! Takie połączenie jest niestrawne dla naszego organizmu, dlatego w całości jest ono wydalane z organizmu.

Ekstrakt z guarany

Zawarta w guaranie guaranina wykazuje właściwości zbliżone do kofeiny, dzięki czemu ogranicza łaknienie i zwiększa ilość spalanego tłuszczu. Guarana działa stymulująco, znosi zmęczenie fizyczne i psychiczne, zwiększa umiejętność koncentracji i zapamiętywania.

Ekstrakt z morszczynu

Morszczyn jest bogatym źródłem jodu, reguluje pracę tarczycy dzięki czemu leczy powstałą na tym tle otyłość.

Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej

Ekstrakt z pokrzywy indyjskiej powoduje, że większe ilości tłuszczu z zapasów są przekształcane przez organizm do wytwarzania energii. Dzięki temu organizm pozbywa się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Kofeina, Kwas bursztynowy

Kofeina i kwas bursztynowy usuwają toksyny i nadmiar płynów z organizmu. Silnie spalają tłuszcz i uruchamiają procesy odnowy komórek organizmu.

Tauryna

Funkcją biochemiczną tauryny jest m.in. sprzęganie kwasów żółciowych przed wydaleniem ich z wątroby. Tworzą się sole kwasów żółciowych – kwas taurocholowy i taurochenodeoksycholowy. Zwiększa to rozpuszczalność kwasów żółciowych, a co za tym idzie poprawia ich zdolności emulgujące tłuszcze w świetle przewodu pokarmowego. Tauryna pomaga transportować kreatynę do mięśni co powoduje jej bardziej efektywne wykorzystanie, a także przyśpiesza regenerację mięśni po wysiłku. W miarę wysiłku organizm przestaje wytwarzać wymagane ilości tauryny i następuje jej niedobór. Tauryna działa jak transmiter metaboliczny i ma dodatkowo efekt detoksykujący oraz wzmacniający siłę skurczu serca. Tauryna jest więc bardzo skutecznym spalaczem tłuszczu.

Ryboflawina (Witamina B2)

Ryboflawina pełni ważną rolę w normalizowaniu równowagi hormonalnej w organiźmie. Ryboflawina bierze udział w procesach utleniania i redukcji, współdziała w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, współuczestniczy z witaminą A w prawidłowym funkcjonowaniu błon śluzowych, dróg oddechowych, śluzówki przewodu pokarmowego, nabłonka naczyń krwionośnych i skóry, uczestniczy w przemianach aminokwasów i lipidów.

Kwas pantotenowy (Witamina B5)

Kwas pantotenowy jest niezbędny do prawidłowego metabolizmu białek, cukrów i tłuszczów oraz do syntezy niektórych hormonów, przyspiesza gojenie ran, warunkuje prawidłowy przebieg procesu uwalniania energii, zapobiega przemęczeniu i usprawnia układ sercowo-naczyniowy, nerwowy i pokarmowy, bierze udział w wytwarzaniu tłuszczów, cholesterolu, hormonów i przekaźników nerwowych, uczestniczy w regeneracji tkanek, poprawia pigmentację i stan włosów.

Pirydyksyna (Witamina B6)

Pirydyksyna bierze udział w przemianie aminokwasów, ułatwia ich rozkład, przemianę tłuszczów i węglowodanów, umożliwia magazynowanie energii, uczestniczy w tworzeniu enzymów, hormonów, hemoglobiny, uczestniczy w powstawaniu prostaglandyn, ma wpływ na ciśnienie krwi, skurcze mięśni, pracę serca, prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego, zwiększa odporność organizmu, łagodzi skutki uboczne leków, wspomaga leczenie nerek, zmniejsza nadmierne wydalanie kwasu szczawiowego z moczem, zapobiega tworzeniu się kamieni nerkowych, pomaga zwalczać ból i zesztywnienia nadgarstka i dłoni, łagodzi objawy napięcia przedmiesiączkowego.

Inozytol (Witamina B8)

Inozytol obniża poziom cholesterolu, reguluje funkcjonowanie układu pokarmowego. Odpowiada za poprawę samopoczucia, obniża również ciśnienie tętnicze powstałe wskutek stresu.

Kobalamina (Witamina B12)

Kobalamina napędza metabolizm, pomaga przyswajać składniki odżywcze. Ma wpływ na przemianę węglowodanów, białek, i tłuszczów. Uczestniczy także w wytwarzaniu czerwonych ciałek krwi, przeciwdziała niedokrwistości, umożliwia syntezę kwasów nukleinowych w komórkach, przede wszystkim szpiku kostnego; wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, uczestniczy w tworzeniu otoczki mielinowej ochraniającej komórki nerwowe i neuroprzekaźników nerwowych, zapewnia dobry nastrój, równowagę psychiczną, pomaga w uczeniu się, skupieniu uwagi; dzięki niej zmniejsza się poziom lipidów we krwi; wpływa na układ kostny.

Krople na odchudzanie EcoSlim dostępne są obecnie w takich krajach jak: Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Austria, Szwajcaria, Włochy, Francja, Dania, Szwecja, Cypr, Grecja, Rosja, Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Rumunia, Czechy, Węgry, Słowacja, Słowenia, Chorwacja, Bułgaria, Holandia, Belgia, Malezja, Tajlandia, Filipiny, Tadżykistan, Anglia, Indie, , i . Ze względu na ogromną popularność dostępność preparatu szybko zwiększa się o kolejne kraje.


Przypisy

  1. Eco Supplements, "EcoSlim™ – Innowacja w dziedzinie naturalnego odchudzania", 2016.
  2. Czeczot, Hanna, and Dorota Ścibior. "Rola L-karnityny w przemianach, żywieniu i terapii Role of L-carnitine in metabolism, nutrition and therapy." Journal cover 70 (2016).
  3. Nowak, K., and B. Żmudzińska-Żurek. "Ryboflawina, znana jako witamina B 2." Chemik 62.2 (2009): 65-67.
  4. Gryszczyńska, Agnieszka. "Witaminy z grupy B-naturalne źródła, rola w organizmie, skutki awitaminozy." (2009).
  5. Leszczynska, T., and Paweł M. Pisulewski. "Wplyw wybranych skladnikow zywnosci na aktywnosc psychofizyczna czlowieka." Żywność Nauka Technologia Jakość 11.1 (2004): 12-24.
  6. Kulasek, Gustaw, Michał Jank, and Ewa Sawosz. "Biologiczna rola tauryny u ssaków." Życie weterynaryjne 79.11 (2004): 603-608.
  7. Budryn, Grazyna, and Ewa Nebesny. "FENOLOKWASY–ICH WŁASCIWOSCI, WYSTEPOWANIE W SUROWCACH ROSLINNYCH, WCHŁANIANIE I PRZEMIANY METABOLICZNE." Bromatol Chem Toksyk 2 (2006): 103-110.

Ten artykuł ma charakter otwarty, dostępny jest na licencji Creative Commons Attribution License (uznanie autorstwa), która pozwala na nieograniczone korzystanie, dystrybucję i reprodukcję na dowolnym nośniku, pod warunkiem, że oryginalne dzieło jest prawidłowo cytowane z podaniem aktywnego linka: http://www.konsultantka.com.pl/odchudzanie/ecoslim – treść licencji: http://creativecommons.org/licenses/by/3.0/.


Legenda

EspañaEspaña
PortugalPortugal
DeutschlandDeutschland
ÖsterreichÖsterreich
SchweizSchweiz
ItaliaItalia
FranceFrance
DanmarkDanmark
SverigeSverige
ΚύπροςΚύπρος
ΕλλάδαΕλλάδα
РоссияРоссия
PolskaPolska
LietuvaLietuva
LatvijaLatvija
EestiEesti
RomâniaRomânia
Česká RepublikaČeská Republika
MagyarországMagyarország
SlovenskoSlovensko
SlovenijaSlovenija
HrvatskaHrvatska
БългарияБългария
NederlandNederland
BelgiëBelgië
MalaysiaMalaysia
ประเทศไทยประเทศไทย
PilipinasPilipinas
ТоҷикистонТоҷикистон
EnglandEngland
भारतभारत


Ocena artykułu
Autor
Konsultantka
Data publikacji
2017-02-16
Ocena
Szczegółowy opis EcoSlim™
Rating
5