iBright ™ - profesjonalne wybielanie zębów

English VersionAmerican VersionLeagan GaeilgeVersion en EspañolA versão em PortuguêsVersione ItalianaVersion FrançaiseNederlandse VersieBelgische VersieБългарска версияČeská VerzeMagyar VerzióLietuvių KalbaLatviešu ValodāVersiunea RomânăSvensk VersionSlovenská Verzia

Produkt jest dostępny na całym świecieiBrightiBright ™ to profesjonalny środek do wybielania zębów. Jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak szybko i skutecznie wybielić swoje zęby, iBright jest preparatem właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na naszą stronę gdzie dowiesz się jak działa i jaka jest cena skutecznego wybielania zębów.

 

Jak działa iBright ™?

Atomy tlenu uwalniane przez składniki zawarte w iBright powodują wybielanie przebarwień na zębach. Preparat jest jednakowo skuteczny w przypadku rozjaśniania całych łuków zębowych, pojedynczych zębów, jak i fragmentów zęba. Dzięki zaawansowanej formule iBright, stosowanie tego preparatu przez 30 minut dziennie pozwala na uzyskanie takiego samego efekty jak w przypadku wielogodzinnego noszenia nakładek.

Skąd mogę mieć pewność, że iBright jest bezpieczny dla jamy ustnej?

Oparta na Hydrogen Peroxide formuła iBright została dodatkowo wzbogacona o azotan potasu, który redukuje nadwrażliwość zębów w trakcie wybielania i zwiększa komfort kuracji. Neutralne pH preparatu dodatkowo zmniejsza wrażliwość. Zaawansowana formuła czyni wybielanie z iBright szybkie i komfortowe. Dzięki temu, że jest całkowicie bezpieczny można go kupić praktycznie na całym świecie - między innymi w takich krajach jak: Anglia, USA (Stany Zjednoczone Ameryki), Irlandia, Polska, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Francja, Holandia, Belgia, Bułgaria, Czechy, Węgry, Litwa, Łotwa, Rumunia, Szwecja i Słowacja.

Czy formuła iBright została oparta na prawdziwych badaniach naukowych?

Zespół składa się z wybitnych naukowców, dentystów oraz ekspertów w dziedzinie higieny jamy ustnej. Dołożyli oni wszelkich starań by stworzyć preparat gwarantujący uzyskanie jaśniejszego i zdrowszego uśmiech w zaledwie kilka dni, eliminując jednocześnie wady preparatów poprzedniej generacji.

Czy jedno opakowanie wystarczy, żeby osiągnąć zamierzony efekt?

Jedno opakowanie wystarcza na 5 dni w przypadku codziennego stosowania. Większość klientów jest zadowolona z rezultatów, jakie osiągnęli po jednorazowej kuracji iBright. Wszystko zależy od tego, jak ciemne są przebarwienia na Twoich zębach.

Czy rezultaty jakie daje iBright ™ są trwałe?

iBright to bardzo skuteczny preparat do wybielania zębów. Musisz jednak pamiętać, że żaden środek ani nawet zabieg u dentysty nie wybieli Twoich zębów na zawsze. Po pewnym czasie osad może utworzyć ponownie na skutek picia kawy i herbaty czy palenia papierosów. Wtedy znowu możesz użyć iBright.

Czy wszyscy mogą stosować iBright?

iBright ™ nie wywołuje żadnym skutków ubocznych i jest polecany dla osób dorosłych o dobrym stanie zdrowia. Jeśli jednak masz mniej niż 18 lat lub przechodzisz jakieś choroby, pamiętaj, że konsultacja z lekarzem jest konieczna przed rozpoczęciem stosowania każdego produktu zdrowotnego. iBright nie jest zalecany kobietom w ciąży!

Co wchodzi w skład zestawu iBright?

W każdym zestawie znajduje się:

  • żel służący do wybielania o pojemności 15 ml,
  • 5-watowa lampa LED,
  • elastyczna, silikonowa nakładka na zęby,
  • wzornik odcieni,
  • spray przygotowujący (5 ml),
  • 5 chusteczek wybielających z fluorem oraz instrukcja.

Jak stosować iBright?

Można wybrać spośród dwóch sposobów prowadzenia kuracji. W kuracji trwającej 5 dni, sesje wybielające odbywają się tylko pierwszego (30 minut) i piątego dnia (20 minut). W kuracji trwającej 7 dni, sesje mają miejsce pierwszego (30 minut) oraz czwartego i siódmego dnia (po 10 minut). Zasada stosowania iBright jest bardzo prosta. Przed rozpoczęciem sesji należy nałożyć chusteczkę wybielającą na palec, spryskać ją sprayem przygotowującym i czyścić zęby przez 1 minutę. Następnie przymocowujemy nakładkę do lampy LED, nakładamy żel do wybielania na górną i dolną część nakładki i umieszczamy ją w jamie ustnej. Włączamy lampę LED i pozostawiamy na czas trwania sesji. Lampa wyłączy się automatycznie po 10 minutach. Jeżeli sesja ma trwać dłużej, należy ponownie włączyć urządzenie.

Zestaw iBright

Legenda

EnglandEngland
The United StatesThe United States
ÉireÉire
PolskaPolska
EspañaEspaña
PortugalPortugal
ItaliaItalia
FranceFrance
NederlandNederland
BelgiëBelgië
БългарияБългария
Česká RepublikaČeská Republika
MagyarországMagyarország
LietuvaLietuva
LatvijaLatvija
RomâniaRomânia
SverigeSverige
SlovenskoSlovensko