BIO Sok DETOX ze spiruliną i matchą


W bogatej gamie produktowej marki Rabenhorst, znanej na całym świecie z ekologicznych soków tłoczonych na zimno prosto z owoców, pojawił się nowy, owocowy BIO SOK DETOX ze spiruliną, burakiem i matchą. Sok Detox to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy pragną zadbać o siebie, swoje zdrowie oraz cenią sobie wartościowe produkty o sprawdzonym składzie jakości BIO.

 BIO Sok DETOX ze spiruliną i matchą


Bio Sok Detox Rabenhorst to pyszna kompozycja łącząca bogactwo rożnych soków pochodzenia organicznego i dodatków superfood. W składzie znajduje się sok jabłkowy, sok z czerwonych buraczków, przecier z mango, sok z ananasa, przecier z aceroli, przecier z kiwi oraz sok z maracui. Całość dopełnia spirulina oraz matcha.


Matcha to zielona herbata w proszku, której właściwości są znane od tysięcy lat. Matcha jest skarbnicą antyoksydantów - substancji mogących zapobiec rozwojowi m.in. nowotworów i chorób układu  krążenia. Matcha uznawana jest także za skuteczny wspomagacz odchudzania. Spirulina natomiast ze względu na niespotykaną zawartość witamin i minerałów wpływa korzystnie niemal na każdy aspekt zdrowia człowieka. Jej podstawowym składnikiem jest wysokowartościowe białko, w jej składzie znaleźć można wysoką koncentrację aminokwasów egzogennych. Spirulina wykazuje wysoką zawartość żelaza, magnezu, potasu, mikro- i makroelementów, dlatego też jest szczególnie polecana osobom zmagającym się z anemią lub wegetarianom i weganom, którzy powinni szczególnie dbać o poziom białka w organizmie.

Przeczytaj także: https://eco-supplements.com/pl/detoks/.


 Macha i spirulina, w połączeniu z wybranymi owocami w nowym soku Detox tworzą aromatyczną bombę smaku pełną naturalnych witamin, która z powodzeniem zastąpi jedną z pięciu zalecanych porcji owoców i warzyw dziennie. Jedna porcja (200ml) pokrywa dzienne zapotrzebowane  witaminy C aż do 50%.